O konkursie

bohater_final-09BohaterowieHR to konkurs, w którym chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Przyjrzymy się dokładnie i nagrodzimy działy HR, pracujących w nich specjalistów, menedżerów i dyrektorów za ich wkład w rozwój HR w Polsce.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego!

Najwyższa pora pochwalić się swoimi BohateramiHR, bo w każdej Firmie, na pewno ukrywa się prawdziwy BohaterHR!

Sprawdź kto może zostać bohateremHR!


Zwycięstwo w konkursie będzie informacją dla pracowników, kolegów i biznesu. Wiadomość rozniesie się po świecie, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie.


Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni w kategoriach

CEO marzeń  – Ta kategoria skierowana jest dla wszystkich CEO, którzy rozumieją potrzebę dialogu z działami HR i swoimi działaniami wspierają je w ich rozwoju i tworzeniu polityki personalnej w organizacjach.

Szef HR roku  – Ta kategoria skierowana jest do wszystkich osób zarządzających działami HR, zarówno dla dyrektorów, menedżerów jak i kierowników HR. Tym tytułem chcemy nagrodzić osoby, które w sposób wyjątkowy zarządzają działami HR.

Odkrycie HR roku  – To kategoria, w której nagrodzimy młode, wschodzące gwiazdy HRKierujemy ją do osób, które pracują w działach HR nie dłużej niż 5 lat i nie osiągnęły jeszcze stanowiska menedżerskiego.

Największy sukces HR  – To kategoria, w której działy HR mogą pochwalić się świetnymi kampaniami, wdrożeniami, fuzjami, case’ami dotyczącymi wszystkich obszarów ich działalności.

Najlepszy Partner dla HR  – To kategoria, w której nagrodzimy firmy, które współpracują na co dzień z działami HR, które dzięki swojej pracy usprawniają procesy HR i czynią je przyjemniejszymi. W tej kategorii kandydatów mogą nominować zarówno klienci (działy HR) jak i firmy do, których ta kategoria jest skierowana.

 

Sprawdź kto może zostać bohateremHR!

Partner konkursu:

librandt-logo-fostering-managers2

Librandt jest jednym z liderów w obszarze programów wsparcia w zarządzaniu karierą menedżerów i talentów w polskich firmach i korporacjach. Kształtujemy liderów i towarzyszymy im w rozwoju, bo to oni mają bezpośredni wpływ na życie i postawy ludzi, których prowadzą. Przenosimy rezultaty liderów na wyższy poziom umacniając ich silną koncepcję siebie i osobistą efektywności oraz postawy i kompetencje liderskie.

Na co dzień wspieramy menedżerów w zarządzaniu karierą, budowaniu marki przywództwa, rozwijaniu postaw i kompetencji menedżerskich poprzez warsztaty oparte o proces grupowy oraz indywidualne programy rozwojowe. Ponad 8 letnie doświadczenie i praca z ponad 30 000 menedżerami, liderami i specjalistami pozwoliła nam wypracować nowe i sprawdzone rozwiązania do edukacji menedżerskiej oferując unikatowe programy na polskim rynku.

Jako nieliczni w Polsce łączymy trening kompetencyjny z treningiem mentalnym zwiększając efektywność programów edukacyjnych i skuteczności managerskich działań nawet o 300%.

Nie prowadzimy standardowych szkoleń! Nasze warsztaty oparte są na procesie grupowym, który czerpie z mądrości grupy, a trener staje się przewodnikiem w naturalnym procesie rozwojowym. Głównie obszary naszych działań to leadership, skuteczna współpraca zespołu, warsztaty „w zmianie”, coaching kariery jak również autorskie programy HR jako Coach Kariery.

Wierzymy, że każdy ma ogromny potencjał – może być kimś więcej, sięgać po więcej i osiągnąć lepsze rezultaty – dla siebie, swojego zespołu i swojej organizacji.