Warsztaty WDR

Podczas tegorocznej edycji VI edycji WDR udostępniamy dodatkową salę na warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie to okazja do uczestniczenia w dwóch 120 minutowych warsztatach oraz przekazania praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR.  Dodatkowo, po warsztatach będzie możliwość zakupu skryptów warsztatowych na platformie HRstandard.pl – jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach, lub chcesz utrwalić wiedzę, to najlepsze rozwiązanie (czy wiesz że, po tygodniu nauki w Twojej głowie pozostaje jedynie 20% wiedzy, którą zdobyłeś?!).

Zagadnienia warsztatów podczas WDR 2017 będą kursować w obrębie zadań działów HR, z którymi mają regularną styczność. Proponowane tematy warsztatów:

  • Motywowanie i zarządzanie wiekiem – czyli jak wydobyć i pozyskać od ludzi to co w nich najlepsze.
  • Zarządzanie wiedzą w organizacji – kreowanie wiedzy, dzielenie się nią oraz jej przekazywanie.
  • System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja
  • Jak sprawić aby rozmowy oceniające i udzielanie informacji zwrotnej przestały być traktowane przez obie strony, jako zło konieczne – Rozmowy oceniające i feedback.

*Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy (maksymalna ilość zgłoszeń na jeden warsztat to 30 osób).


Dodatkowo, po warsztatach będzie możliwość zakupu skryptów warsztatowych na platformie partnera merytorycznego HRstandard.pl – największego portalu skierowanego do szerokiego grona osób związanych z branżą HR.

ZOSTAŃ PARTNEREM KONKURSU!
Partnerowi warsztatów gwarantujemy:
– Dedykowane miejsce w przestrzeni konferencyjnej
– Branding na terenie konferencji
– Logo partnera w prezentacji multimedialnej oraz materiałach skryptowych
– Rozdysponowanie materiałów promocyjnych partnera
– Liczne grono uczestników spragnionych innowacyjnych rozwiązań