O konferencji

Warszawskie Dni Rekrutacji

Ugruntowana pozycja konferencji, wysoki poziom merytoryczny oraz innowacyjne podejście sprawiają, że co roku gościmy ponad 400 profesjonalistów HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju. VI edycja Warszawskich Dni Rekrutacji odbędzie się 14 lutego 2017. Organizatorem konferencji jest Employer Branding Institute.

 Uczestnicy WDR 2017 odbędą niezwykle inspirująca podróż do świata innowacji, nowych technologii oraz najlepszych wdrożeń w obszarze HR.

 

W tym roku spotkamy się wyjątkowego dnia, 14.02.2017 w Walentynki. Czy kochasz HR na tyle, aby spędzić z nami cały dzień? Na WDR to nie tylko sale wypełnione dobrą atmosferą ludźmi z branży, to również wypełniona po brzegi agenda merytorycznymi wystąpieniami! Jak co roku do wyboru będą trzy ścieżki tematyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie –  wyjątkowego na ten dzień!

Jedną główną ścieżką, będzie można się również delektować po wydarzeniu! Dostępna będzie również wersja VOD do kupienia na stornie naszego partnera merytorycznego HRstandard.pl! Ta ścieżka będzie esencją wszystkich wydarzeń minionego roku, które miały wpływ na kreowanie rynku HR.

Podczas tegorocznej edycji VI edycji WDR udostępniamy dodatkową salę na warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie to okazja do uczestniczenia w dwóch 120 minutowych warsztatach oraz przekazania praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR.  Dodatkowo, po warsztatach będzie możliwość zakupu skryptów warsztatowych na platformie HRstandard.pl – jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach, lub chcesz utrwalić wiedzę, to najlepsze rozwiązanie (czy wiesz że, po tygodniu nauki w Twojej głowie pozostaje jedynie 20% wiedzy, którą zdobyłeś?!).

Tematyka tegorocznych WDR to ogólna miłość do HR – “in love with HR” mamy trzy główne ścieżki tematyczne:
a.  marketing w hr – różne narzędzia marketingowe jako uzupełnienie kompetencji HR
b. rekruter w centrum – budowanie swojej pozycji, nowe narzędzia, przyszłość tej pracy; nowy profil kompetencji, personal branding rekrutera
c.  future of work/nowe technologie – czy maszyny zastąpią ludzi, co nas czeka, także w zakresie struktur hr (!), jakie zmiany nastąpiły w przeciągu kilku lat, case study

Cieszymy się, że już wkrótce będziemy Państwa mogli gościć.

Zapraszamy!